İpekyolu Eğitim ve Kültür Vakfı07 HAZİRAN 2013 TARİHİNDE ATLI SPOR KULÜBÜNDE YAPILAN İPEKYOLU YAZ GECESİ.

İpekyolu Eğitim ve Kültür Vakfı yararına düzenlenen İpekyolu Yaz Gecesi Etkinliği

VAKFIMIZ İLE İLGİLİ HABERLER VE DUYURULAR

YURT DIŞI ŞUBE KURULUŞU
.Vakfımız Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada Şube Kuruluşu gerçekleşti. Vakıf yönetim kurulunun 05 Aralık 2011 tarihli ve Vakıf Mütevelli Heyetinin 09.06.2012 tarihli toplantısında alınan kararla; Dr.Eda ELİTOK başkanlığında, Ali Fuat YILMAZ, Niyazi BOZKURT, Adanan DOĞAN, Hamza SİVRİKAYA nin yönetiminde yer aldığı Vakfımız ABD ve Kanada şube kuruluşu onaylandı..

3.MÜTEVELLI HEYET TOPLANTI SONUÇLARI
.İpekyolu Eğitim ve Kültür Vakfı’nın 3.Mütevelli Heyet toplantısı 12 Nisan 2008 günü gerçekleştirilmiştir. Divan başkanlığını İ.Vecdi AKSAKAL ve divan üyeliklerini Ahmet GÜL ile Ali ÜNAL’ın yaptıkları toplantıya 51 üyemiz kendisi, 41 Üyemiz vekaleten olmak üzere toplam 92 katılım sağlanmıştır..

Sitemiz Yenilendi
.Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizin tasarımı ve içerği yenilenmiştir. Vakfımız ve İpekyolu Üniversitesi ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz..

Copyright © 2007 İpekyolu Eğitim ve Kültür Vakfı                                                                                                                              powered by   AKGÜN